הבית > צור קשר
תל: +86-29-86105123
פקס: + 86-29-86513529
E-mail:manager@rejeegroup.com
כתובת: Rm 10802, גוש בי, בניין Kairui, שיאן אזור פיתוח כלכלי, סין.
מנהל

מנהל: אווה הואי

דוא:eva@rejeegroup.com

מנהל מכירות

מנהל מכירות: נטלי

דוא: natalie@rejeegroup.com

נציג מכירות

נציג המכירות: אריק

דוא:eric@rejeegroup.com


נציג מכירות: וינסנט

דוא:Vincent@rejeegroup.com


Merchandiser מכירות

Merchandiser מכירות: אמה

דוא:Emma@rejeegroup.com

Merchandiser מכירות: תומאס

דוא:Thomas@rejeegroup.com

שירות לאחר המכירה

שירות לאחר המכירה: ג'ייסון

דוא:Jason@rejeegroup.com


שירות לאחר המכירה: קווין

דוא:Kevin@rejeegroup.com


הצוות הטכני

צוות טכני: אלן

דוא:technical@rejeegroup.com


גזבר

גזבר: ג'וליה

דוא:Julia@rejeegroup.com




מוצרים